27.2.10

skip the foreplay

Müzik yapan insanlar, yaptıklarının hayatımı bu kadar etkilediğini bilseler etkilenir miydiler acaba?
Bir müzisyenle olmak istiyorum desem çok mu High Fidelityvari olur?

Müzisyen demişken, Ceren'e dövme çizmeye çalışıyorum. Çok onur duysam da, eminim bu iş için benden daha iyisini bulabilirdi.
Tıkandım.
Güneşin lens flare yaptığı günler gelsin artık. O zaman belki değişir bir şeyler...

*Cumartesi gününü/ gecesini evde geçirmek ayıp mıdır?

7 yorum:

benimle oynar mısın? dedi ki...

ceren seni seçti pikaçu! senin çizimlerini seviyorum. gidip bi dövmeciye kendime özel bişi istiyorum desem oturup hayat hikayemi falan anlatmam lazım nerden bilsin o beni? you know me ;) bide biliyosun çizer falan olmanı istediğimden.. sen çiz istiyorum işte öf. ayrıca sıkma kendini üzülürüm sonra ;)

Eylül Köksümer dedi ki...

bir müzisyenle olmak kadar çarpıcı ve keyifli bir hata yapılamaz sanırım. gençlikte bir kez yapıp insanı yerlere yıkan ve kişisel üzüntü ve öfkesinin sınırlarını keşfettiren bir deneyim en azından. ama senin çok daha derin, egosu boyundan küçük, zor ama imkansız olmayan birilerini hak ettiğini düşünüyorum. dış kapının mandalı olarak, kusuruma bakma :)

melve dedi ki...

estafurullah. ben artık 2 elin parmakları arkadaşlarımı sayarken seni ilk elde sayıyorum. ya ben çabuk ve çarpıcı bir sempati beslemeye başladım sana ya da acınası bir piskopatım.

Eylül Köksümer dedi ki...

acınası psikopatlar olma ihtimalimiz bir yana, ben de aynı hisleri beslemekteyim sana karşı. eminim okulumuza bir kahve içmeye gelsen baya bir rağbet göreceksin, sigaranı çıkardığın an bir sürü çakmak uzatılacak hatta. sen gel bak.

benimle oynar mısın? dedi ki...

kızlaaaar, uzun zamandır ilk kez kendimi hayalet gibi hissettim teşekkürleerr :)

melve dedi ki...

niye ki? nasılsa yaklaşık 2 saat saonra seninle yüz yüze konuşcaz bebeğim (:

Eylül Köksümer dedi ki...

ya ben seni de okula çağıracaktım ama utandım tanışsak varya kesin çağırırım, hadi sen de merveyle gel tanışalım. dövmene de bakalım. merve kesin süper bişey çizicek ben de özenicem, bir kez daha dövme yaptırıcak cesaretim olmadığı için kızıcam kendime.